PLÁNOVANÉ AKCE

Jarní extra výzva 2021

8. BŘEZNA 2021
  Již probíhá!!  
V jarní extra výzvě se můžete těšit na tři skupiny úkolů, 20 úkolů zaměřených na dogfitness (zde budou úkoly na úrovni začátečníka, ale také další levely úkolů pro absolventy zimní extra výzvy) + 20 úkolů zaměřených na procházkování + 20 úkolů zaměřených na pohybové triky na ven. Vše bude rozděleno dle věku Vašeho psa a přizpůsobeno případným pohybovým omezením. Úkoly budou všechny předem známy, budete si je moci plnit kdykoliv dle svých časových možností po celou dobu trvání hry. Úkoly budou jak na doma, tak na ven.

Nosework kurz on-line

2 - 5 DUBNA 2021
Baví Vás pachové práce se psem? Anebo byste se rádi naučili základy pod vedením zkušeného trenéra? Máte základy noseworku anebo základní hledání jakéhokoliv pachu? Chcete být motivování k pravidelnému tréninku všeh možných kritérií a prostředí? Rádi se necháváte strhnout prací ostatních a navíc jste soutěživí? Pokud ano, tak je tenhle on-line kurz je stvořen přímo pro Vás a Vašeho parťáka! 

Kurz Poslušnost a spolupráce on-line

1.5 - 14.5.2021
Je tu úplně nový kurz z mé dílny, zaměřený na základní cviky z poslušnosti, kde společně dopilujeme jednotlivé cviky a naučíte se, k čemu všemu jsou dobré nejen na place. Dalším tématem kurzu budou praktické dovednosti do běžného soužití se psem doma i venku na procházce. Naším cílem bude všechny cviky, hry a dovednosti pospojovat tak, aby jakýkoliv trénink byl ve znamení spolupráce a společného porozumění.