Články

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
 - 9.12.2012 -

Celoročním sponzorem Jihočeské psí akademie se stalo ultraprémiové krmivo BARKING HEADS, krmivo vyráběné ve Velké Británii oceněno - Pet Supplier 2010/11, PATS Award 2010/11.
Všem těm, kteří k nám docházejí nabízíme prodej a dodávku těchto krmiv prostřednictvím naší akademie. Všem našim ČLENŮM nabízíme prodej a dodávku těchto krmiv s MIN. 20% SLEVOU!!Dopravné je v obou případech zdarma!
Ceník a veškeré informace o BH krmivu naleznete v sekci "ke stažení - ostatní"
Objednávat můžete kdykoliv přes e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

- 6.12.2012 -

Tento víkend 8.12 až 9.12 bude probíhat přemístění cvičiště z Lomnice nad Lužnicí do obce Lužnice. Nové umístění cvičiště uvedeme na stránkách hned jak bude přemístění dokončeno.

Tréninky vypisované od týdne 50 tj. od 10.12.2012 budou již probíhat na novém cvičišti. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení 

 

- 26.11.2012 -

Naše nové flyballové družstvo „South Bohemias speedy paws“ (SB speedy paws) bylo oficiálně zaregistrováno na Flyball clubu ČR (www.flyball.cz) pod registračním číslem CZ019A.

 

- 25.11.2012 -

Dnes proběhl první „mini-seminář crate games“ V tomto mini-semináři jsme zájemce seznámili se základními pravidly pro trénink pomocí „crate games“. Semináře se zúčastnilo 7 psovodů se svými pejsky. Sledujte naši Facebookovou skupinu „Jihočeská psí akademie“ , kde se včas dozvíte o nových vypsaných mini-seminářích a jejich obsazenosti.

 

- 24.11.2012 -

Dnes proběhl první „mini-seminář klikr tréninku“ V tomto mini-semináři jsme zájemce seznámili se základními pravidly pro používání označovače „klikru“ během tréninku psa. Semináře se zúčastnilo 5 psovodů se svými pejsky. Sledujte naši Facebookovou skupinu „Jihočeská psí akademie“ , kde se včas dozvíte o nových vypsaných mini-seminářích a jejich obsazenosti.

 

- 12.11.2012 -

Připravili jsme si pro Vás jednoduchou soutěž! Každou neděli ve 20:00 zveřejníme na FB soutěžní otázku. První, kdo správně odpoví na tuto otázku vyhrává cenu, která bude blíže specifikována přímo u dané otázky. Hodnota ceny je přímo úměrná obtížnosti otázky. V případě, že se někomu podaří správně odpovědět na tři otázky v řadě, získá ke své výhře speciální bonus.

Soutěž je určena pro všechny registrované psovody v JCPA. Odpovědi na otázky můžete zasílat prostřednictvím zpráv na facebooku, komentářů přímo u otázky nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

- 24.10.2012 -

Prosíme, abyste nepoužívali pro parkování během výcviku parkovací místa ani jiné prostory čerpací stanice PAPoil. Pro parkování prosím využijte místo za cvičištěm JCPA ze strany od zlaté stoky viz. obrázek.

 

- 16.10.2012 -

Přidali jsme propozice a přihlášku na přednášku Terezy Hladké Psí pojetí aneb Jak pes vnímá.

 

- 15.10.2012 -

 Ve dnech 13.-14.10.2012 se v Českých Budějovicích konala mezinárodní výstava psů, které se zúčastnili dva členové z našeho prvního kurzu vystavování. Oběma to v kruhu šlo krásně! A jak dopadli?

Dean z Roztockého zámku, krátkosrstá kolie ve třídě mladých - Dean neboli Kubík přišel na kurz bez znalosti povelu "Vstaň" nebo "Stůj". Neustále si sedal, protože reagoval na řeč těla majitelky. Při běhu si rád sem tam zrychlil do cvalu, nebo se s majitelkou přetahoval o vodítko :-) Při lekcích mi pokaždé dělali obrovskou radost, protože pokroky byly znatelné. Hned po kurzu následovala zkouška naostro ve výstavním kruhu (pro Kubíka i jeho majitelku to byla úplná premiéra), kde předvedení zvládli perfektně a z kruhu si odnesli známku V1, CAJC (Čekatel českého junior šampiona krásy)!

Phoebe Viola Gasko Prim, border collie ve třídě otevřené - Vajlinka byla už o něco zkušenější než Kubík. Výstava v Českých Budějovicích byla její druhou výstavou, ale první většího typu. Holky se zúčastnily dvou lekcí, kde jsme pilovaly teorii a techniku postoje. Katka s Vajli to zmákly na 1* a vyhrály! V1, CAC, CACIB, BOB - z Vajlinky se během této výstavy stala nejen nejlepší border collie, ale také čekatel českého šampiona a interšampiona krásy!

Gratulujeme!

 

 

- 1.10.2012 -

Od 28.9.2012 do 30.9.2012 proběhl na novohradském penzionu „Celnice“ pod záštitou akce Hokyho memoriál IV speciální výcvik Agility, flyballu, poslušnosti a úvod do výcviku a výchovy psa pomocí shapingu a klikru. Všechny tréninky vedla Tereza Hladká. Tento speciál Leopardích psů potvrdil, že Leopardi jsou inteligentnější než si někteří lidé myslí. Práce s nimi byla opravdu zábavná a pevně doufáme, že se s těmito strakatými krasavci budeme moci znovu setkat.

Děkujeme Strakatému komandu (www.leopardi.cz) za přizvání k této akci.

 

- 24.9.2012 -

Aktualizována sekce Přípravy na výstavy a Sponzoři.

 

- 21.9.2012 -

Přidána sekce sponzoři a aktualizován úvod a řád cvičiště. Sekce sponzoři se bude průběžně doplňovat.

Naše nové číslo účtu: 670100-2209759551/6210

 

- 13.8.2012 -

Řád JCPA byl aktualizován (změny jsou zvýrazněny červenou barvou).

Taktéž jsme upravili ceník (ostatní poplatky) pro lepší přehlednost.

 

- 5.7.2012 -

Do sekce O nás přidán kontakt společně s mapkou kudy se k nám dostanete.

 

- 4.7.2012 -

V posledních dnech jsme pro Vás upravily sekci obedience, flyballu a příprav na výstavy.

Upozorňujeme, že v neděli 12.8.2012 proběhnou povinné úvodní hodiny do výcviku poslušnosti a obedience.

Přípravy na výstavy by podle předběžných plánu měly být zahájeny 1.9.2012.

Neváhejte a hlašte se na hodiny pomocí rezervačního systému.